Cyfrowa szkoła

W oparciu między innymi o e-learning udaje się w licznych placówkach oświatowych wprowadzać system cyfrowej szkoły. To nowoczesne rozwiązanie, w ramach którego dzieci oraz młodzież mają szansę przyswajać wiedzę z użyciem nowoczesnych środków dydaktycznych i multimedialnych. Krokiem w tym kierunku jest stopniowe zastępowanie tradycyjnych zeszytów tabletami, które z uwagi na małe rozmiary i łatwość obsługi doskonale spełniają edukacyjne zadanie. Podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń mogą w takim układzie mieć formę cyfrową, dzięki czemu uczeń nie musi nosić ze sobą ciężkiego plecaka. Na tym nie koniec innowacji.

Również tradycyjna tablica i kreda odchodzą do lamusa. W nowoczesnej, elektronicznej szkole zastępują je tablice multimedialne, która łączą walory projektora i dużego ekranu dotykowego. Zintegrowane z komputerem i połączone z internetem zamieniają się w wyjątkowe narzędzie. Lekcje przebiegające pod dyktando technologii są nie tylko nowatorskie w formie, ale również zachęcają młodych ludzi do zgłębiania wiedzy z różnych dziedzin.

Każdy Polak marzy, aby mieć własne kino domowe z pilotem i głośnikami Kupując głośniki bezprzewodowe wraz z kinem domowym otrzymasz kupon rabatowy